kosmetologia legionowo

kosmetologia legionowo

Poznaj mnie i moją specjalizację

Gabinet znajduje się w medycznej klinice Przylesie Clinic w Jabłonnej koło Legionowa. Usługi wykonywane są za pomocą innowacyjnych urządzeń z certyfikacjami medycznymi oraz pracuje na starannie wyselekcjonowanych kosmeceutykach, tak aby skuteczność zabiegowa była na jak najwyższym poziomie. kosmetologia legionowo.

Miejsce zostało stworzone z pasji i zaangażowania oraz ciągłego dążenia do perfekcji, tak aby móc zaoferować indywidualnie dobrane zabiegi do Twoich potrzeb. Największy priorytet to dbanie o zdrowie, bezpieczeństwo oraz komfort podczas zabiegów dlatego wybieram urządzenia i dermoceutyki o potwierdzonej skuteczności. W ofercie znajdują się również zabiegi z użyciem produktów z certyfikacją ECOCERT.

Stawiam na naturalność dlatego specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem technologii pobudzających naturalne procesy w skórze.

kosmetologia legionowo

kosmetologia bezpieczeństwo

BEZPIECZEŃSTWO

Dbam o to aby wszystkie zabiegi były dla moich klientów w 100% bezpieczne.

Pracuje tylko na oryginalnych urządzeniach z certyfikacjami medycznymi oraz na produktach renomowanych światowych marek.

kosmetologia profesjonalizm

PROFESJONALIZM

Podchodzę odpowiedzialnie do każdego zabiegu, dlatego każda wizyta poprzedzona jest szczegółową diagnozą oraz wywiadem kosmetologicznym tak aby dobrane zabiegi były w pełni dopasowane i skuteczne.

kosmetologia rozwój

ROZWÓJ

Nieustannie się rozwijam poszerzając swoją wiedzę przez specjalistyczne szkolenia. Diagnoza skóry jest dla mnie kluczowa aby móc zaproponować pielęgnację szytą na miarę potrzeb Twojej cery. Uważam, że miarą jakości usług kosmetologa jest ich efektywność czyli poprawa Twojego nie tylko wyglądu ale i samopoczucia. Dokładam wszelkich starań aby każda wizyta była dla Ciebie wyjątkowa.

Krótko o mnie

Klaudia Jeziorek

Ukończyłam 5 letnie studia w Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Swoją praktykę w zawodzie zaczęłam zdobywać już podczas studiów wykonując zabiegi z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej. Przez wiele lat swoje doświadczenie poszerzałam podczas pracy w renomowanych klinikach, a w szczególności w jednej z największych w Polsce.

Od zawsze marzyłam o tym by stworzyć miejsce, gdzie będę mogła dalej się rozwijać i dzielić swoim doświadczeniem. Kosmetologia to dla mnie nie tylko zawód, ale również pasja. Lubiłam eksperymentować i moje zainteresowania od zawsze były skupione wokół pielęgnacji skóry.
Ogromną satysfakcję sprawia mi możliwość pomagania innym, gdyż zadbana skóra to także większa pewność siebie i zadowolenie z życia. Stawiam na naturalność dlatego technologie, na których pracuje pobudzają naturalne procesy w skórze. Terapie łączone pozwalają mi podejść do klienta w sposób holistyczny. Wykorzystuje technologie hi-tech z zabiegami iniekcyjnym dla szybkiego i długotrwałego efektu.
Nasza skóra nieustannie się zmienia. Wpływa na nią nie tylko to co używamy do pielęgnacji, ale także nasz styl życia dlatego każda wizyta poprzedzona jest szczegółową diagnozą skóry, co pozwala na dobranie właściwych zabiegów oraz dostosowaniu odpowiedniej pielęgnacji domowej.

Pasja, zaangażowanie oraz doświadczenie sprawiają, że każdy poczuje się tutaj wyjątkowo. Prywatnie uwielbiam spędzać czas aktywnie w otoczeniu zieleni. Jazda na rolkach, spacer z psem pozwala mi naładować baterię na cały tydzień. Jestem osobą, która uwielbia kontakt z ludźmi dlatego do pracy podchodzę z uśmiechem i zawsze staram się wszystko dokładnie wytłumaczyć gdyż zabiegi to tylko połowa sukcesu , druga połowa to pielęgnacja, która zależy od Ciebie.