Peelingi Ekseption | Epidermalne stymulatory peptydowe.

Ekseption to marka zbudowana wokół przekonania, że najlepsze efekty możemy osiągnąć dzięki połączeniu najnowocześniejszych zabiegów w gabinecie i zaawansowanej pielęgnacji w domu.

Określona częstotliwość aplikacji i bezpieczeństwo peelingów powierzchniowych do intensywnego odmładzania skóry

Zamiast stosować agresywne roztwory kwasów, które mogą doprowadzić do poważnych uszkodzeń skóry, osiągamy znakomite rezultaty w bezpieczny sposób w procesie skumulowanym.

Peelingi są powtarzane w określonych odstępach pozwalając skórze na gojenie ale nie odnawianie. Warstwy skóry są usuwane stopniowo i bezpiecznie, bez okresu rekonwalescencji.

Peelingi zawierają kwasy nowej generacji.

Oparte na kwasach polihydroksylowych kwas laktobionowy i glukanolakton są mniej drażniące. Zapewniają komfort nakładania bez pieczenia i dają lepsze rezultaty niż kwasy AHA

Pierwsze peelingi łączące kwas plus kwas hialuronowy i peptydy

Kwas hialuronowy nadaje peelingom żelową konsystencję i zapewnia bardziej kontrolowane złuszczanie połączone z nawilżaniem. Peptydy dostają się do skóry razem z kwasami i redukują zmarszczki, oznaki starzenia i przebarwienia.

Najwyższe bezpieczeństwo i najlepsze rezultaty przez cały rok

Stosowane przez nas kwasy nie są fotouczulające. Można je bezpiecznie stosować przez cały rok

Najnowocześniejsze receptury

Peelingi nie zawierają konserwantów, wodorotlenku amonu, trometaminy czy innych szkodliwych buforów.

AGE LESS & AGE LESS + PEPTIDE PEEL

Peeling przeciwko starzeniu się skóry zawierający peptydy o silnym działaniu keratolitycznym. Kwas laktobionowy, kwas mlekowy, glukonolakton, kwas migdałowy, kwas hialuronowy, 3 peptydy, mleczan sodu.

WATER INFUSION PEEL

Intensywnie nawilżający i odbudowujący peeling o działaniu keratolitycznym. Kwas mlekowy, glukonolakton, mleczan sodu, kwas hialuronowy

SOFT TOUCH PEEL

Peeling przeciwko starzeniu się skóry dla skóry bardzo wrażliwej lub do wstępnego złuszczania. Glukonolakton, kwas laktobionowy, mleczan sodu.

CAVIAR PEEL

Peeling wspomagający odnowę komórek do stosowania w domu co 3 dni przez 3 tygodnie. Zawiera enzymy, kwasy polihy-droksylowe i wyciąg z kawioru.

Peelingi peptydowe

Twarz

220

Twarz, szyja

250

Twarz, szyja, dekolt

300

Zarezerwuj termin już dziś!

+48 733 93 10 22

lub