Diagnoza skóry

Komputerowa diagnoza wykonywana jest za pomocą kompleksowego urządzenia, które dokonuje pomiaru poszczególnych parametrów. Badanie pozwala ocenić stan cery aż na 8 poziomach :

– struktury skóry

– pomiaru nawilżenia

– badania poziomu złuszczenia

– sprawdzanie poziomu sebum

– pomiaru wielkości zmarszczek

– sprawdzanie wielkości przebarwień

– badanie wielkości i stanu porów

– pomiaru wieku skóry

Dzięki kompleksowej analizie możemy ocenić stan zdrowotności skóry oraz postępy zabiegowe. Urządzenie posiada kamerę z 40 krotnym powiększeniem, aby móc dokładnie ocenić stan cery.

Jest to badanie umożliwiające obserwowanie powierzchni skóry w powiększeniu pozwala na ocenę intensywności zabarwienia skóry, stopień zaczerwienienia.

Decydując się na badanie otrzymujesz:

– obiektywną ocenę potrzeb Twojej skóry,

– wiedzę na temat prawidłowego pielęgnowania skóry,

– profesjonalną diagnozę kosmetologiczną

– wiedzę odnośnie tego, jakie zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej są wskazane dla Twojej skóry

– możliwość oceny skuteczności prowadzonej terapii

diagnoza skóry

Zapisz się na pierwszą wizytę ONLINE i odbierz w prezencie bezpłatną diagnozę skóry.

diagnoza skóry

Analiza skóra pozwala dobrać najskuteczniejsze zabiegi odmładzające oraz precyzyjnie planować najbardziej dopasowaną do potrzeb skóry terapię. Umożliwia to również śledzić postępy osiągane w trakcie kolejnych zabiegów.

Przed diagnozą nie jest wymagane specjalne przygotowanie skóry, natomiast aby uzyskać najbardziej adekwatny do rzeczywistości obraz najlepiej gdy w dniu zabiegu nie nakładamy makijażu.

Dzięki analizie jesteśmy w stanie spojrzeć holistycznie w zawiązku z tym nie tylko na aspekty widoczne ale również nie te które mogą stanowić problem w przyszłości.

Różnorodność problemów oraz stopni ich intensywność wpływa na wybór rodzaju terapii, ilość niezbędnych do wykonania zabiegów oraz jej cenę.

Rozumiem, że oczekujesz efektów natychmiast, nie zaś dopiero po ostatnim z serii – ja również chcę abyś zobaczył/a różnicę dlatego stawiam na urządzenia i dermoceutyki o potwierdzonej skuteczności. Technologie zastosowane w moim gabinecie gwarantują satysfakcję w połączeniu z kompleksową pielęgnacją domową zmienimy Twoją skórę.

Umów się na konsultację z analizą oraz diagnozą skóry, a wspólnie pomożemy Twojej skórze.